Facebook Twitter E-mail
16. srpna 2012

Střípky: Olympijský plavec v 90210 či návrat v Gossip Girl

 • TBBT (Teorie velkého třesku): Mayim Bialik, která měla ve středu autonehodu, na svém Twitteru oznámila, že je v pořádku a že se dnes vrátí na natáčení. To tedy probíhá podle plánu, produkce tímto nebude ovlivněná.
 • Gossip Girl (Super drbna): Tamara Feldman si zopakuje svou roli Poppy Lifton. Podle producentů se Poppy objeví v překvapivém kontextu, když se bude snažit zaplést s novým cílem…
 • Grimm: Michael Grant Terry (Bones /Sběratelé kostí/) se objeví v několika epizodách nové série. Zahraje si nadšeného studenta Ryana, který se během své stáže na policejním okrsku seznámí se svým vzorem – Nickem Burkhardtem. Brzy se ovšem zaplete také do jeho magického světa.
 • 90210: Plavec a držitel zlaté olympijské medaile Ryan Lochte si zahraje sám sebe v jedné z epizod nové řady. Bude hostem v hotelu, kde je také Naomi a Max, kteří se snaží posílit jejich vztah.
 • Touch: Ayelet Zurer bude hostovat v jedné z epizod jako Rosemary, archtektka, která má speciální talent již od dětství, stejně jako Jake.
 • Arrested Development: John Slattery (Mad Men) se objeví v několika epizodách čtvrté série. Producenti ovšem zarytě tají, jakou postavu bude hrát.
 • Web Therapy: Lisa Kudrow přivítá ve svém seriálu dalšího přítele. V nadcházející epizodě (20. srpna) bude hostovat David Schwimmer.
 • Law & Order: SVU (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti): Kathryn Erbe (Law & Order: Criminal Intent) si zopakuje svou roli Alexandry Eames, když bude společně s SVU týmem vyšetřovat případ sexuálního překupnictví a terorismu.
 • Hot in Cleveland: Alan Dale (Lost /Ztraceni/) bude v několika epizodách hrát oscarového herce, který se zamiluje do Victorie, když jsou oba obsazeni do nového filmu Woodyho Allena.
 • 666 Park Avenue: Enrique Murciano (Without a Trace /Beze stopy/) a Wendy Moniz (The Guardian) se objeví v několika epizodách této novinky. Murciano si zahraje chirurga, který žije ve strašidelném hotelu, zatímco Moniz ztvární terapistku.
 • The Mindy Project: Tommy Dewey (Roommates) získal vedlejší roli jako Josh Daniels, úspěšný právník, který se nebojí udělat vše proto, aby získal to, co se mu líbí – v tomto případě Mindy. Sami sebe si také v jedné z epizod zahrají tři NBA hráči – Amar'e Stoudemire, Baron Davis a Danny Granger.
 • Tony Shalhoub (Monk) získal jednu z hlavních rolí v dosud bezejmenném komediálním pilotu stanice CBS, který pochází z dílny producenta HIMYM Roba Greenberga. Projekt – dříve známý jako Ex-Men – se soustředí okolo mladého chlapa, který se po rozchodu se snoubenkou nastěhuje do bytu ke třem rozvedeným mužům.
 • Michael J. Fox chystá komedii inspirovanou jeho vlastním životem. Pokud seriál dostane objednávku, herec ztvární hlavní postavu.
Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

zipacna
před 249 týdny
To s tím Tony Shalhoubem zní moc podobně jako The Exes!!!
reallyreallychildish
před 249 týdny
Malinká drobnost - u GG je překlep, má být "kontext". :) A...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY