Facebook Twitter E-mail
6. října 2012

TNT a wrestler/herec Dwayne "The Rock" Johnson spojují síly

Stanice TNT má zřejmě pocit, že reality projektů je málo a tak dala zelenou další sérii. Ke spolupráci s TNT se zavázal wrestler a herec v jedné osobě Dwayne ‚The Rock‘ Johnson.

Projekt má pracovní název The Hero (Hrdina), a má se jednat o soutěž, ve které budeme hledat nového hrdinu. To je rozhodně překvapující, že? :) Johnson bude show moderovat a společně s Dany Garciou se ujme i role výkonného producenta. Premiéra je stanovena na leden 2013, natočeno bude 8 epizod.

Soutěž svede dohromady 10 naprosto obyčejných lidí, kteří budou následně dostávat úkoly, jenž prověří jak jejich inteligenci, tak odvahu a také třeba morálku. Situace, kterým budou účastníci čelit je donutí ukázat, zda v sobě mají to, co má mít každý správný hrdina, donutí je sáhnout si na dno a ukázat, co jsou ochotni a schopni překonat nebo obětovat.

Každý týden pak budou diváci volit toho, o kom si myslí, že se projevil nejvíce hrdinsky.

„The Hero má divákům přinést pořádnou porci akci, nebezpečí a příběhů, které by měly být inspirací pro každého člověka,“ zmínil Michael Wright, jeden z šéfů stanice TNT.

Co si myslíte vy, má šanci se takový projekt v záplavě reality show šanci prosadit? Přitáhne jméno The Rocka dostatek fanoušků? Dívali byste se na něco takového vy sami?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dahllia
před 250 týdny
Já ty reality show moc nemusím, ale tahle mě zaujala už jen kvůli Rockovi. A...
Gingy
před 250 týdny
Souhlasím, i kdyby to mělo stát za nic, tak spousta ženských na to bude ...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY