Facebook Twitter E-mail
9. října 2012

Komik Maz Jobrani se objeví v nové komedii stanice CBS

Stanice CBS dala zelenou projektu Nobody Trusts Maz, rodinné komedii od zkušeného scénáristy a producenta Phoefa Suttona (Na zdraví). V hlavní roli se představí komik s íránskými kořeny Maz Jobrani.

Děj seriálu je popisován jako show o vzestupu moderní smíšené americké rodiny. Vše se bude točit kolem Maze (Jobrani) a Jenny, kteří představují mladý pár prožívající americký sen na předměstí, kde mají dům a žijí se svými dvěma dětmi. Jediný „problém“ je ten, že Jenny má irský původ a Maz perský. Pro ně to samozřejmě nic zvláštního není, ale její otec a jeho matka to vidí úplně jinak. Mazova matka má pocit, že si její syn svatbou pohoršil a otec Jenny si je jist, že jeho zeť prostě musí mít nějaké spojení na Al-Káidu. Nikdo nevěří nikomu, dokud se skutečně nepoznají.

Jobrani za sebou má bohatou seriálovou kariéru a je oblíbeným komikem. Dá se tedy předpokládat, že by to nemuselo dopadnout úplně špatně.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 249 týdny
není na mladý pár trochu starý? ale jinak se mi téma líbí.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY