Facebook Twitter E-mail
15. října 2012

Tyra Banks nadhazuje nový seriálový projekt

Modelka a moderátorka Tyra Banks očividně nemá dostatek sceen timu. Producentka reality show America's Next Top Model (Amerika hledá topomodelku) poprvé zabrousila do skriptových vod.

Stanice ABC má zájem o její projekt Fivehead, komedii z jejich dospívajících let. Banks na projektu spolupracuje s Kenya Barrisem (I Hate My Teenage Daughter) – kamarádkou z dětství a dlouhodobou obchodní partnerkou, se kterou modelka vytvořila také ANTM.

Fivehead ukazuje dospívající Tyru, její střední školu a domov. Příběh se soustředí na její rodinu a dlouhou cestu, která ji proměnila z trapné teenagerky v jednu z největších světových supermodelek. „Na střední, pokud nosíte brýle, jste ‚čtyřočka‘, když máte rovnátka, jste ‚kovová pusa‘, ale když máte moje čelo? Jste ‚pětičelařka‘ (fivehead),“ řekla Banks.

Barris a Banks spolu vytvoří postavy, Barris pak napíše scénář. ABC Studious produkuje.

Spolupracovníci se potkali v šesti letech, chodili spolu do školy. „Sledovat její kariéru bylo divoké, ale mít možnost býtu u toho, když Tyra vyrůstala, to bylo hodně šílené,“ řekl Barris. „Jsem moc rád za možnost předložit nejen skvělý příběh, ale zároveň příběh, který je mi tolik blízký.“

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Abbie
před 258 týdny
Nevypadá to špatně :)
ragelly
před 258 týdny
Já se toho bojím. Přijde mi, že v ANTM Tara musí mít všechno hrozně...
Crazy-Nut*
před 257 týdny
No, Tyru mám ráda, takže proč ne? ;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY