Facebook Twitter E-mail
17. října 2012

Tvůrce Veronicy Mars pracuje na novém projektu

Rob Thomas, tvůrce Veronicy Mars míří zpět na stanici CW s pilotem Metropolis, dramatem inspirovaným britským seriálem z roku 2000. Thomas se ujme scénáře a výkonné produkce projektu o skupince přátel, kteří bojují se svým dospělým životem, který zdaleka nedosahuje očekávání, které si vytvořili jakožto vysokoškolští studenti.

Originální sérii vytvořil Peter Morgan (Frost/Nixon), produkována byla studiem Granada Tv. Seriál měl osm epizod a v hlavních rolích se objevili např. James Fox, Louise Lombard, James Purefoy nebo Matthew Rhys.

Thomas se pokusí Metropolis zadaptovat již podruhé. Poprvé se snažil v sezóně 1999–2000, kde se projekt dostal do pilotové fáze u stanice ABC.

Rob Thomas vytvořil a produkoval Veronicu Mars, která začala na UPN a pokračovala na následovníkovi – CW. Poté měl být v čele remaku Beverly Hills, 90210, ale poté, co napsal scénář k pilotu, odešel ke stanici ABC, kde pracoval na nových dvou pilotech. K projektu poté byli přizváni Gabe Sachs a Jeff Judah, kteří přepracovali jeho scénář a podělili se o kredity v úvodních titulcích u 90210, které je nyní již v páté sérii. Kromě toho Thomas spoluvytvořil také Party Down (Párty na klíč) pro kabelovku Starz.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jelpetty
před 257 týdny
Souhlasím, VM je škoda :( Nevím proč, ale nějak mi to popisem připomíná...
Frki
před 256 týdny
To jo :( On strašně prý chce, i Kristen, ale WB jim brání s právy...
ševča
před 255 týdny
já vím proč, protože je to jako underemployed. taky mě to napadlo.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY