Facebook Twitter E-mail
27. října 2012

Novinky o HIMYM, TBBT, Castlovi a Elementary

Znovushledání Willow a Oze v HIMYM

Ano, je to tak, do seriálu Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother) zavítá Seth Green, který hrál vlkodláckého přítele Alyson HanniganBuffy, přemožitelce upírů (Buffy the Vampire Slayer).

Jeho postava, Daryl LaCoutre, se znovu setká se svými kamarády z vysoké, kterými není nikdo jiný než Lily a Marshall. Jenže ti si na něho skoro nepamatují. I přesto, jak je to zvláštní, Daryl stále žije v onom univerzitním městě a je děsivě posedlý tím, mít své nové rodiče ve svém životě.

Vysílání této epizody je předběžně naplánováno na 10. prosince 2012.

Že by další trable v Lenny ráji?

Do Teorie velkého třesku (Big Bang Theory) byla obsazena hvězda seriálu Alphas, Ryan Cartwright.

Jak to tak vypadá, naše servírka, několik let neúspěšně se snažící prorazit v šoubyznysu, se vrací tento rok do školy! A jedním z jejích spolužáků bude právě Ryan, který se nebude příliš zamlouvat Leonardovi.

Problémy s ex-manželkami v Castlovi

Dnes bylo oznámeno, že se v Castlovi objeví další hvězda General Hospital a je jí Nancy Lee Grahn.

Výherkyně dvou cen Emmy si zahraje v desáté epizodě, nazvané „Další významní lidé“ (Significant Others), Samanthu Voss, bohatou a nedávno rozvedenou ženu, která zápasí se svým ex-manželem (Brendan Ford) ve stylu filmu Válka Roseových.

Tato novinka přichází den poté, co bylo prozrazeno, že se do Castla vrací Darby Stanchfield a to právě v oném desátém, lednovém, dílu. Castlova dcera Alexis onemocní těsně před svým odjezdem do Evropy a její matka Meredith (Stanchfield) se ke Castlovi nastěhuje, aby se o svého potomka postarala. A aby bylo o zábavu postaráno, je byt Beckettové deratizován…

Sherlock versus Mary Watson

Freda Foh Shen (Mary Watson) navštíví svou dceru Joan v Elementary. Učiní tak 13. prosince 2012 v deváté epizodě a neprojeví zrovna nadšení ohledně profese, kterou si Joan zvolila. Což nijak nepřekvapí, neboť už bylo řečeno v pilotu, že oba její rodiče nepodporují její rozhodnutí být společnicí.

Mary se potká tváří v tvář se Sherlockem a když vezmeme, co víme o Sherlockovi a co víme, nebo jsme slyšeli o Mary, můžeme si začít představovat, jak to celé proběhne. Prý se ale dočkáme několika malých, milých překvapení.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 256 týdny
Taky se těším, už jenom ta představa je vtipná. :D A taky se těším na vánoční...
Renusska
před 255 týdny
Tak Castle bude úžasnej :) těším se až se vrátí "Smažený koblížek" :D...
ševča
před 254 týdny
ale já být alexis, tak se u toho bavím. odmalička sledovala otce, jak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY