Facebook Twitter E-mail
19. listopadu 2012

Nové dramatické projekty ABC

To období, kdy stanice zuřivě nakupují práva na nové projekty a kdy se rozhodují, které z nich mají šanci být potenciálním novým hitem, je v plném proudu. Během následujících týdnů se bude rozhodovat, kteří šťastlivci dostanou pilotovou objednávku. Pojďme se nyní podívat, jaká dramata a jaké trillery zaujaly stanici ABC.

City Hall

Projekt od scénáristy Gideona Yago (The Newsroom) je popisován jako zkřížení St. Elmo's Fire a The West Wing. Děj se odehrává v San Franciscu. Hlavní postavou je starostka Oaklandu a její nevýznamný tým pracovníků radnice, kteří musí čelit politickému a společenskému nátlaku města v krizi, zatímco se musí sami vypořádávat se svými osobními životy.

Warriors

Příběh inspirovaný vojenským lékařským centrem v Bethesdě. Děj se soustředí na ty nejlepší a nejbystřejší vojenské lékaře a sestry, kteří se starají o vážně zraněné vojáky, kteří se vrátili z Afghánistánu, na vojenské rodiny a samotné veterány, a také na samotnou vládu a soudní orgány. Všichni tito lidé zde budou řešit složité osobní problémy a přitom se snažit zachovat zdravý rozum a správný pohled na věc.

Grievances

Toto drama je popisováno jako pohled na komplikované, závislé a „nevidím nikde hranice“ přátelství mezi svobodnou ženou a šťastně vdanou matkou tří dětí, které se rozhodnou založit si vlastní právnickou firmu poté, co je jejich šéfové podrazí.

Beneath

Nadpřirozené drama o neobvyklých změnách, které městečko zažije poté, co sem přijde energetická společnost vrtat a hledat přírodní plyny… místo toho ale vypustí něco mnohem mocnějšího.

High Maintenance

Scénárista Steve Lemme zde čerpá ze svých vysokoškolských zkušeností, kdy si přivydělával jako obsluha výtahu v luxusním newyorském mrakodrapu. High Maintenance ukazuje životy personálu luxusního apartmánu na Manhattanu.

MILA 2.0

Sci-fi triller spadající pod produkční společnost Shondy Rhimes. Mladá žena přijde na to, že je „Mobile Intel Life-like Android“ – MILA, experiment, na kterém spolupracovala americká vláda a dívčina matka-vědkyně, která ji unesla, když se přišlo na to, že má dívka lidské emoce. Projekt je založen na stejnojmenné knize od Debry Drizy.

Hollywood & Vines

Tělo slavné herečky je nalezeno u jejího bazénu. Její tři sestry, které patří do hollywoodské rodinné dynastie, začnou panikařit, jelikož si uvědomí, jak jsou jejich životy propojeny a ovlivněny hereččinou smrtí.

Coup

Drama od spoluvýkonného producenta Mad Men, Chrise Blacka. Jde o triller o mladém Američanovi, jehož žena se stane rukojmím během převratu v zámoří. Muž musí spojit síly s nebezpečnými žoldáky, aby svou ženu získal zpět.

Dnešní nabídka zní už o něco lépe než stokrát dokola omílaná komediální témata, co říkáte? Vybrali byste si?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

L_u.C_a
před 235 týdny
Tož příjemná nabídka. Jak se už výše zmiňovalo, zdá se, že některé jsou...
Maarti
před 235 týdny
Warriors by mohlo být zajímavé :) Počkám si na trailer a taky na obsazení,...
ševča
před 234 týdny
coup zní jako film v hlavní roli s arnoldem.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY