Facebook Twitter E-mail
4. prosince 2012

The Walking Dead láme další rekordy

Pánové a dámy v AMC si teď už naplno chrochtají blahem. Už opravdu není pochyb o to, že se svým zombie seriálem The Walking Dead (Živí mrtví) rozhodně nešlápli vedle.

Seriál epizodu od epizody, sérii od série roste, zlepšuje se a přibírá stále nové a nové diváky a fanoušky. A v důsledku toho samozřejmě láme rekordy a nastavuje vyšší a vyšší laťku pro svou konkurenci.

Nedělní podzimní finále přilákalo k obrazovkám neuvěřitelných 10,5 milionů diváků (živě od devíti večer), celkem za nedělní noc (premiéra a dvě reprízy) si epizodu pustilo 15,2 milionu lidí.

V porovnání s loňským podzimním finále si The Walking Dead polepšilo o úctyhodných 58%.

Co se týče cílové skupinky dospělých 18–49, tato epizoda se 6,9 miliony diváků této kategorie zaznamenala oproti loňskému dílu nárůst 54%. Tato čísla se drží jen těsně pod vrcholem, kterého dosáhla premiéra třetí řady (7,3 milionů diváků v kategorii 18–49 let).

Zajímavá je ovšem ještě jedna věc. Čísla nedělní epizody znamenají, že The Walking Dead bylo nejsledovanějším seriálem nedělního večera, a to jak na kabelovkách, tak i na komerčních stanicích, což se nestává každý den. Seriál porazil mimo jiné také Once Upon a Time, Revenge nebo finále třetí série Boardwalk Empire.

Zbylých osm epizod třetí série se na obrazovky vrátí 10. února 2013.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 238 týdny
Omílám tu jenom pravdu, drahá :D
Majef
před 237 týdny
Tento seriál miluji! Ale nudí mě tam občas ty scénky s Andreou a...
Crazy-Nut*
před 237 týdny
Jen tak dál, Walking Dead :) ještě jsem 3. sérii neviděla, ale už se na ní...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY