Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2013

Grey's Anatomy: Internisti zůstanou na scéně

Bude další série Grey's Anatomy (Chirurgové)? Těžko říct. Je dost možné, že ano. A výraznou roli v ní budou hrát současní nováčci – internisté, kteří se představili v deváté sérii.

Tvůrkyně seriálu, Shonda Rhimes, přidala do smluv herců dodatek o možnosti stát se novými vedlejšími postavami, což by znamenalo, že se budou objevovat pravidleně. Jde o Jerriku Hinton (Stephanie), Gaiuse Charlese (Shane) a Tessu Ferrer (Leah). Camilla Luddington (Jo) měla tento odstaveček ve smlouvě již od začátku. Větší zapojení Tiny Majorino (Heather) komplikuje její role v pilotu stanice TNT, Legends. Pokud tento projekt nebude vybrán pro seriál, herečka se do Grey's Anatomy pravděpodobně vrátí také.

I když tento dodatek ve smlouvě hercům nezaručí, že budou v desáté sérii povýšeni, tím, že tam je, jim to dává velkou naději. I kdyby se tak ale nestalo, všichni se v Seattle Grace zdrží minimálně do konce devítky.


Oblíbili jste si nové postavy? Dokážou nahradit stálice, které padají jako mouchy?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Calliope
před 236 týdny
S těmi jmény souhlasím, v podstatě bych podle jmen vůbec nevěděla...
Káťa Hl.
před 236 týdny
mezi náma, kdo si pamatoval jména v první sérii??? :D
Luci Frid
před 236 týdny
No, na jednu stranu mi tam nevadi, nekteri jsou docela fajn. Ale pokud by...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY