Facebook Twitter E-mail
2. února 2013

Čarodějka v Originals a místo pomsty Kapitán Amerika

Čarodějka v ‚The Originals‘ obsazena

Jak určitě víte, stanice The CW plánuje z jedné epizody čtvrté série Vampire Diaries (vysílané 25. dubna) udělat tzv. backdoor pilot pro spin-off TVD nazvaný „The Originals“. Teď však byla obsazena jedna z hlavních postav – čarodějku si vystřihne Daniella Pineda.

Daniella se představí již právě v té výše zmiňované epizodě TVD s tím, že pokud si CW objedná Původní jako seriál, byla by hlavní postavou. Přidává se tak k již dřívě ohlášenému Josephu Morganovi (Klaus), Danielu Gilliesovi (Elijah) a Phoebe Tonkin (Hayley). Její role bude tedy čarodějka jménem Sophie, jejíž magie byla utlumena, není však zcela vyhaslá. Je popisována jako sexy žena s prořízlou pusou.

Herečka má mexicko-americké kořeny. Znát ji můžete z filmů „The Fitzgerald Family Christmas“ nebo „Midnight Sun“. Zahrála si i v jedné epizodě seriálu Homeland, hitu stanice Showtime.

Více informací o potenciálním spin-offu Upířích deníků naleznete v této bleskovce.

Místo pomsty bude s Kapitánem Amerikou

I když to na SerialZone není běžné, přesuneme se tak trochu i k filmu – Amanda Clarková alias Emily Thorneová ze seriálu Revenge (Pomsta) aneb herečka Emily VanCamp byla totiž obsazena do hlavní ženské role v marvelovském velkofilmu Captain America: The Winter Soldier!

Hvězda Revenge se připojí ke Chrisu Evansovi, který si zopakuje titulní roli Kapitána Ameriky z filmů Captain America: The First Avenger a trháku Avengers. Na režisérské stoličky usednou bratři Joe a Anthony Russoovi. Příběhová linie filmu je zatím oficiálně zahalena tajemstvím, avšak podle názvu lze očekávat, že příběh bude podobný jako v komiksu z roku 2000, který se točil okolo bývalého parťáka Kapitána Ameriky, Buckyho. Ten je nyní znám jako superzabiják Winter Solider. Buckyho ztvární další známý seriálový herec, Sebastian Stan (Kings, Once Upon a Time, Gossip Girl, Political Animals).

Sequel Kapitána Ameriky by se do kin měl dostat 4. dubna 2014. Těšíte se?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 228 týdny
no pokud si jeho smrt pamatuju dobře, sletěl z jedoucího vlaku, který jel...
petruska.77
před 224 týdny
Pochopila jsem to dobře - že seriál Revenge bude teda končit? :( Nebo to Emily...
Furiant
před 224 týdny
Nebude končit, Emily to zvládne, je to jenom jeden film... u herců je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY