Facebook Twitter E-mail
26. února 2013

Dvě taneční dramata na Starz? Pravděpodobně ano!

Stanice Starz opět pohnula kormidlem a od historického tématu let minulých, kterému vévodil letos skončivší Spartakus, se přesouvá k tématům novějším a dramatičtějším. Příští a přespříští rok by se na této stanici dal označit jako přechodový – po baletním dramatu se Starz rozhodl dát šanci i dalšímu, téměř stejnému dramatu – Blackpoolu.

Drama je zatím ve fázi projektu. Podílí se na něm sourozenci Julianne a Derek Houghovi, profesionální tanečníci ze známé reality show Dancing with the Stars. V této soutěži je Derek od páté sezóny a od té doby skončil s různými celebritami třikrát první, jednou druhý a jednou třetí. Pro následující šestnáctý cyklus bude tančit s Kellie Pickler, účastnicí páté řady American Idolu. Jeho sestra se krom tance věnuje i zpívání a hraní, taneční soutěž vyhrála dvakrát.

Námět se točí kolem prestižní každoroční taneční soutěže v Blackpoolu v Anglii. Ukáže posedlost tanečníků perfekcionismem, temnou stranu nablýskaného světa tanečních sálů, které udivují a přitahují miliony lidí z celého světa. „A v tomto světě není známějších hvězd, než jsou Julianne a Derek.“ říká ředitel kabelovky Carmi Zlotnik a dodává: „Jejich zkušenosti s tímto vysoce konkurenčním světem jsou strhující a také šokující.“ Sourozenci se budou na seriálu účastnit jako výkonní producenti a choreografové.


Teď už je jen na kabelovce, zdá dá šanci oběma tanečním dramatům, nebo z nich vybere jen jedno. My jsme pro to, aby natočila stejně skvělé seriály, na jaké jsme od ní zvyklí. Svět tance může být dost zajímavým prostředím.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY