Facebook Twitter E-mail
27. února 2013

Sutherlandovi nabídnuta nová role - skončí Touch?

Kiefer Sutherland, kterého po ukončení 24 hodin vidáme aktuálně v seriálu Touch, dostal od stanice NBC nabídku na hlavní roli v pilotu „The Black List“… a to pro Touch nevěstí nic dobrého!

Jak jsme již psali v této bleskovce, The Black List bude příběh o nejhledanějším zločinci světa, jenž se z nepochopitelného důvodu sám vzdá FBI s nabídkou, že udá všechny, se kterými kdy pracoval. Jeho jedinou podmínkou je to, že bude spolupracovat s nově přijatou agentkou FBI, se kterou zdánlivě nemá vůbec žádné spojení.

Sutherlandovi byla nabídnuta právě role tohoto zločince. I když nebylo o budoucnosti Touch ještě oficiálně rozhodnoto, je to pro něj již druhá nabídka. Stanice FOX však nemůže být s čísly Touch spokojena, jak jste si před pár dny už mohli přečíst.

FOX data finálových epizod aktuálních sérií svých seriálů nejspíš oznámí zítra. O osudu Touch se ale asi nedozvíme dříve než na upfronts v květnu…


Co na to říkáte? Nebaví vás Touch, nebo byste chtěli ještě alespoň jednu sérii? A nepřipadá vám námět pilotu tak trochu jako letošní jarní novinka The Following?

Zdroj: insidetv.ew.com

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

_karel_
před 217 týdny
Kiefera Sutherlanda mám rád, ale jak píše B., Touch je o ničem. Vzdal jsem...
ševča
před 214 týdny
touch nesleduju, ale popravdě doufám, že to nevezme. jednak jsem si na tu roli...
phoebess
před 214 týdny
Poslední dobou mi připadá, že Sutherland v Touch pouze šeptá, běhá a kouká...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY