Facebook Twitter E-mail
9. března 2013

Promo videa: Revenge, HTLWYP, Veep a Hannibal

Včera jsme tu měli sneak peeky, dneska si dáme klasická proma. Protože teď mělo pár seriálů přestávku, tvůrci nelenili a divákům připomněli, že by se měli k obrazovkám po přestávce urychleně vrátit ;) Takovými jsou třeba Revenge (vrací se 10. března) a Veep.

Také vyšlo pár promo videí k chystaným novinkám. Hannibala už určitě všichni netrpělivě očekáváte, sitcom How To Live With Your Parents možná méně, nechme se ale překvapit :)Bylo také vydáno nové promo pro jarní novinku How To Live With Your Parents (For The Rest Of Your Life) se Sarah Chalke v hlavní roli. Sitcom začíná 3. dubna na ABC v timeslotu po Modern Family (ve středu v 21:30).

Přestože novinka Hannibal startuje až za měsíc (konkrétně 4. dubna), tvůrci nás čile zásobují promo videi. To poslední je sice trochu podobné tomu z Jarního článku, ale jen na první pohled. Užijte si krve do sytosti ;)

No a na závěr si dáme ještě Viceprezidentku. Konkrétně seriál Veep, jehož 2. řada začíná na stanici HBO 14. dubna.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Miriisek
před 227 týdny
moc se těším na revenge, děkuji za videa.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY