Facebook Twitter E-mail
23. března 2013

Baby Daddy obnoveno pro třetí sérii!

To je, co? Druhá série komediálního seriálu Baby Daddy od stanice ABC Family ještě ani nezačala a seriál má již jisté pokračování v podobě třetí řady!

Loňská první série byla na ABC Family nejúspěšnější novou letní kabelovou komedií v klíčových ženských demografických skupinách. Pravidelně ve svém časovém slotu vyhrávala v demografických skupinách dospělí 18–34 let a dospělí 18–49 let, které jsou pro tuto kabelovou stanici také velmi důležité. Spolu s Melissou & Joeym vytvořilo v létě Baby Daddy na ABC Family silný komediální blok ve středu večer. Druhá série startuje ve středu 29. května.

„Seriál Baby Daddy byl již od samotného začátku vysílání okamžitým úspěchem. A když jsme během produkce druhé série viděli tu tvořivou sílu, jak se epizody, příběhy a postavy rozvíjejí, rozhodli jsme se prozatím zdvojnásobit počet epizod a udržet tak seriál v produkci,“ řekl Michael Riley, prezident ABC Family. „Věříme, že náš skvělý tvůrčí tým a výborné herecké obsazení budou pokračovat v tom, abychom se každý týden smáli.“


Sledujete tuto komedii natáčenou v LA před živým publikem? Nebo vás tato zpráva moc nepotěšila? Dejte nám vědět!

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mushu
před 230 týdny
Naprosto geniální a vtipné, už se nemůžu dočkat a značím si 29. květen...
ševča
před 227 týdny
jako seriál sleduju, ale nebylo by vtipné, kdyby objednali už třetí a druhá...
Christina
před 223 týdny
Sledujete Baby Daddy? Přidejte se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY