Facebook Twitter E-mail
31. března 2013

Promo-videa: True Blood, Falling Skies, Defiance a W13

V posledních dnech se opět nakupilo několik promo-videí, teaserů a trailerů, tak vám je přinášíme i tady! První náhled na šestou řadu True Blood? Splněno! Nové připomenutí prvních dvou řad Falling Skies? Splněno! Další nové promo na Defiance? Splněno! A promo na druhou polovinu Warehouse 13? Taky splněno! :-)

True Blood (Pravá krev)

Velký, zlý a nahý Bill je zpět! A je krvavější než kdy předtím! Šestá série True Blood začne na HBO 16. června a my tu máme první náhled na krveprolití, které Bill způsobí…


Falling Skies

9. června na obrazovky stanice TNT opět přiletí mimozemšťané… v ten den má totiž premiéru třetí série sci-fi seriálu Falling Skies! Pojďte si s námi připomenout první dvě řady! :-)


Defiance

A když už jsme u toho sci-fi… už za čtrnáct dní tu budou další mimozemšťané! Na stanici Syfy totiž startuje dlouho očekávaný projekt Defiance. A vypadá to velmi, velmi zajímavě! :-)


Warehouse 13 (Skladiště 13)

Již za necelý měsíc se se svojí druhou polovinou čtvrté série vrací na obrazovky stanice Syfy seriál Warehouse 13! Může tým ze Skladiště 13 zachránit Artieho? A celý svět?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

amelia.cz
před 228 týdny
Falling skies, W13 a čeká nás ještě Continuum. Fanoušek sci-fi teď musí vrnět...
Maarti
před 228 týdny
Tak tenhle trailer Defiance je ještě lepší, už se těším :)
Tempy
před 228 týdny
Říkala jsem to minulou sérii, říkám to opět - kill Bill! :D Teď ještě vydržet...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY