Facebook Twitter E-mail
25. července 2013

Castle: Žádné "Možná" ani "Dej mi čas"!

Pokud jste předpokládali, že se Kate bude v premiérové epizodě nové série Castla (Castle na zabití) vykrucovat a říkat typické zdržovací věty, tak jste na omylu. Dvacátého třetího září dostane Rick přímou a definitivní odpověď na otázku, kterou Kate na jaře položil.

Ať už je tato odpověď jakákoliv, ať už se rozhodne zůstat v New Yorku, nebo se přestěhovat do Washingtonu, fanoušci se rozhodně můžou těšit na další romantickou sérii, ve které nebude chybět porod, nová romantická známost pro jednu z postav a možná také svatba. „Nehledě na to, jak Kate odpoví, tato odpověď od základu promění jejích vztah,“ slibuje výkonný producent seriálu, Andrew Marlowe.

Co se týče ostatních postav: Ryan se ve speciální epizodě stane otcem. Lanie a Esposito budou čelit dalším komplikacím jejich vztahu.

Z nových tváří se představí Lisa Edelstein, drsná agentka, se kterou Kate bude soupeřit (zdrží se minimálně na tři epizody), a Myko Olivier jako Pi, kterého Alexis potká v Kostarice. „Nastěhuje se do rodinného bytu a Castlovi bude brzy připadat, že mu narušuje soukromí,“ řekl Marlowe, který také plánuje návrat senátora Brackena a Castlova otce.

Prozatím nejčerstvějšími nováčky seriálu jsou Warren Christie (Alphas) a Glenn Morshower (24 hodin). Christie bude hostovat ve druhé epizodě. Zahraje si Brada Parkera, reportéra, který má vyloženě slabost pro historky týkající se národní bezpečnosti. Morshower se objeví v téže epizodě jako Michael Reed, bývalý generál, který se nezastaví před ničím za účelem ochrany tajemství své minulosti.

Mezi novými případy nebude chybět vražda bývalé dětské hvězdičky a návštěva muže, který tvrdí, že umí cestovat časem. „Má informace o tom, co bude s Castlem a Beckettovou v budoucnosti,“ uvedl producent. Že by to mělo co dočinění se svatbou a dětmi?


Těšíte se na šestou sérii? Líbí se vám, že Kate dá Rickovi přímou odpověď?

(Zdroj: TV Guide, TV Guide 2 a EW)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 185 týdny
díky :)
ragelly
před 179 týdny
Ještě to sice není celá scéna, ale velká část, těšíte se? :)
Leslie
před 179 týdny
Teď už mám tak ňějak tucha, co by mohla odpovědět. :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY