Facebook Twitter E-mail
8. října 2013

A druhou zrušenou novinkou je...

Ne tak rychle. Nejprve se pojďme podívat do nedaleké historie, konkrétně rok nazpět. Tehdy stanice NBC oznámila, že ještě před premiérou ruší svou novou komedii Next Caller. I když tak seriál byl původně objednán (na midseason), neodvysílala se z něj ani jedna epizoda. To samé nakonec čekalo i komedii Friend Me od CBS, zde jej ovšem stanice nechala v tichosti „vyhnít“ – oznámení o oficiálním zrušení nikdy nepřišlo.

Stejný osud nyní potkal animovaný seriál Murder Police. Stanice FOX jej na jaře vybrala pro třináctiepizodní sérii na midseason, ale dnes oznámila, že seriál dlouho před premiérou ruší. Místo toho by spíše měla zájem o jeho prodej na kabelovku.

Zdroje uvádí, že stanice nebyla příliš spokojená s prvními výsledky, proto Murder Police ztratil místo v programu letošní sezóny. Nyní se studio pokusí najít nového zájemce – přece jen pár epizod už vytvořeno je.

Seriál se původně měl objevit v nedělním animovaném bloku, který v příští sezóně bude mírně obměněný. Simpsonovi a Bob's Burgers se vrátí, ovšem American Dad se přesune na kabelovku TBS. Nicméně FOX má ve vývojové fázi několik dalších animovaných projektů, takže program pravděpodobně naplní novinkami.


Zaujal vás námět této novinky? Chystali jste se na ni?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 159 týdny
ale až od roku 2008, dovtedy tiež na Foxe :)
ragelly
před 159 týdny
I tak by to ale bylo hodně zvláštní :D Kdyby se to vrátilo na FOX :D
inekafe
před 159 týdny
pre mňa, za mňa, nech to odkúpi aj Nova :D hlavne, nech sú nové časti :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher