Facebook Twitter E-mail
9. listopadu 2013

Doctor Who: První explozivní trailer na Den Doctora je venku

A je to tady! Britská BBC slibovala zveřejnění traileru k padesátému výročí kultovního seriálu Doctor Who (Pán času) snad celou věčnost, ale dnes ráno se konečně odhodlala k činu. Do světa vypustila trailer, který bude mít televizní premiéru dnes večer před seriálem Atlantis. Zveřejnění na internetu pak přišlo jako rána z čistého nebe a BBC tak ukázala, že dokáže překvapit a potěšit zároveň.

Teď se asi ptáte, proč jsme tak nadšení z nějakého obyčejného traileru. Jenomže tohle není jen tak obyčejný trailer. Jedná se totiž o ukázku z dlouho očekávaného speciálního dílu Doctora Who k padesátému výročí od vzniku seriálu. Sám speciál bude odvysílán 23. listopadu, takže už bylo na čase, abychom se dočkali nějakého toho traileru se záběry z epizody.

Nakonec to čekání přeci jen stálo za to, protože trailer vypadá fantasticky. A hlavně ukazuje dva nejoblíbenější Doctory z nové éry seriálu (ta začala roku 2005) Davida Tennanta a Matta Smithe pohromadě. Ve speciálu, který bude vysílán živě téměř po celém světě a dokonce i ve vybraných kinech ve 3D, se také objeví první Doctorova společnice od roku 2005 Rose Tyler v podání Billie Piper. Důležitou roli sehraje i brilantní britský herec John Hurt.

Pokud by vám nestačila následující čtyřicetivteřinová upoutávka, zítra BBC vypustí trailer, který promítala na letošním Comic Conu v San Diegu a který se od tohoto výrazně liší.


Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Jackolo
Autor se dlouhodobě věnuje všemu, co je na televizních obrazovkách barevné a hýbe se to.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 196 týdny
Těžko říct, protože je to celkem hudba budoucnosti, ale co já zatím vím, tak...
Jackolo
před 196 týdny
V globálním vysílání to nebude, protože BBC měla podmínku, že pro speciální...
Drunk_Queen
před 196 týdny
Tak to je mi jasné, spíš jsem myslela, že byla otázka, zda to bude ČT někdy...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY