Facebook Twitter E-mail
17. listopadu 2013

Here's Your Damn Family: Leonard z TBBT producentem

Stanice Fox si objednala (zatím pouze) pilotní díl k nové komedii Here's Your Damn Family, jejíž výkonným producentem bude Johnny Galecki. Toho jistě většina z vás zná jako Leonarda Hofstadtera ze seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku).

Johnny na to ovšem nebude sám, pozici výkonného producenta bude zaujímat společně se Stephenem McPhersonem a Rickym Blittem, který bude zároveň i scenáristou seriálu. Dále budou mít produkci na starosti společnosti Warner Bros. Television, Wonder Monkey a Candy Bar Productions.

Pro Blitta a Galeckiho bude spolupráce takovým menším znovushledáním. V roce 2002 společně pracovali na seriálu Becoming Glen, ke kterému Blitt napsal scénář a Galecki byl obsazen do hlavní role. Stanice Fox ovšem seriál nevybrala, do programu pronikl až o pět let později pod názvem The Winner (už bez Galeckiho), ale po šesti epizodách byl zrušen. Pro McPhersona je Here's Your Damn Family zatím první z jeho mnoha návrhů, o který v této sezóně projevila nějaká stanice zájem.

Děj se bude točit kolem svobodné matky, která s nikým už dobrých dvacet let nechodila. Znenadání ovšem šokuje svého třicetiletého syna, když mu oznámí, že se vdala a její nový manžel se společně se svými třemi puberťáky nastěhuje k nim domů.

Pro Fox je to zatím v pořadí čtvrtá komedie, se kterou bychom se mohli u televizních obrazovek v příští sezóně (2014/2015) setkat. Stačí jen, aby se stanici pilot zalíbil natolik, aby si objednala i další epizody, na které bychom se mohli těšit. Zbylé tři komedie jsou Fatrick, Mulaney a zatím nepojmenovaný seriál od kolegů z 30 Rock (Studio 30 Rock) – Matta Hubbarda, Tiny Fey a Roberta Carlocka. Posledním dvěma jmenovaným komediím věřila stanice natolik, že si objednala rovnou celé seriály, ne pouze pilotní epizody.


Co říkáte tomuto námětu? Dívali byste se, kdyby se seriál v příští sezóně vysílal?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Klik
před 188 týdny
Vyzerá to na celkom dobrý seriál :)
aislinn
před 188 týdny
Mohlo by to být dobrý (ale samozřejmě i hrozně blbý). Já jsem se nicméně...
manro
před 188 týdny
Jak jsem si přečetl o čem to bude okamžitě mi skočil do hlavy Krok za...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY