Facebook Twitter E-mail
18. listopadu 2013

Brooke Shields v seriálu The Michael J. Fox Show

Ano, je to tak. Herečka Brooke Shields, kterou si můžete pamatovat ze seriálů Lipstick Jungle (Džungle rtěnek) a Suddenly Susan (Správná Susan), získala roli v komedii stanice NBC, The Michael J. Fox Show. Těšit se na ni můžeme už v příštím roce, hostovat bude ve třech epizodách.

Její postava se jmenuje Deborah. Je to krásná a chytrá svobodná matka, také trošku podivínská, která si život ještě tak úplně neuspořádala, jak by chtěla. Na lekci tanečních se seznámí s Ianem Henrym (Conor Romero), 19letým synem Mika Henryho (Michael J. Fox), a jejich společná chemie prý bude nezaměnitelná.

Shields jsme mohli naposledy vidět v sedmé a zároveň finální sérii seriálu Army Wives. Kromě ní se v The Michael J. Fox Show objeví také známé hvězdy jako jsou Anne Heche (Men in Trees) a Sting.


Sledujete letošní novinku Michael J. Fox Show? Máte z hostování Brooke Shields radost?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY