Facebook Twitter E-mail
2. prosince 2013

OUAT: Návštěva z Covert Affairs

Christopher Gorham, který v současnosti hraje v seriálu Covert Affairs, si od CIA na chvilku odskočí do světa pohádek; získal totiž roli v dramatu Once Upon a Time. Objeví se ve 12. epizodě, která bude mít premiéru v březnu příštího roku.

O jeho roli se toho zatím moc neví. Jisté je, že je to někdo, kdo hraje v životě Emmy (Jennifer Morrison) velmi důležitou úlohu. Gorham se objeví jen nakrátko, není ovšem vyloučeno, že se ještě někdy vrátí a svou roli si zopakuje.

S teoriemi o tom, kdo by tento záhadný muž v životě Emmy mohl být, se roztrhl pytel. Skoro nikdo nepředpokládá, že by se jednalo o nějakou romantickou známost, Hook (Colin O'Donoghue) a Neal (Michael Raymond-James) ji stojí veškeré úsilí. Nabízí se ale možnost, že by Gorham mohl hrát dospělého Henryho (Jared Gilmore), tudíž by se objevil v nějakém flashforwardu. Tenhle názor ale také není moc populární. Naopak vede teorie, že by to mohl být někdo z Emminy minulosti. Konkrétněji někdo z její první pěstounské rodiny, od které získala i své příjmení. Je tedy možné, že se Emmu chystá ve Storybrooku navštívit její nevlastní bratr?


A ke které z teorií se přikláníte vy? Nebo máte nějakou vlastní?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

amelia.cz
před 189 týdny
Taky jsem pro bratříčka
Cary8
před 98 týdny
Bratr to nebyl.
El Jay
před 98 týdny
Tak dík.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY