Facebook Twitter E-mail
4. prosince 2013

Three the Hard Way: Komedie o svobodném otci

Stanice Fox projevila zájem o další projekt. Tentokrát se jedná o komedii Three the Hard Way, která se nechala inspirovat autobiografickou knihou od Dwyanea Wadea, známého hráče NBA. Kniha se jmenuje Father First a Wade v ní popisuje svůj život dvojnásobného svobodného otce.

Hlavní postavou seriálu je hvězda NBA, Daryl Wade, který právě získal do plné péče své dva malé syny. S výchovou chlapců mu budou pomáhat jeho výstřední spoluhráči z basketu. Zápletka se dosti podobá komedii Council Of Dads, jejíž pilot si stanice Fox objednala v roce 2011, ale nakonec si neobjednala další díly. Do hlavní role byl tenkrát obsazen Kyle Bornheimer.

Na scénáři se bude podílet Ben Watkins (Burn Notice) a společně s Wadem budou plnit i funkci výkonných producentů. Dalšími výkonnými producenty jsou Mike Tollin, Justin Lin, Danielle Woodrow a Troy Craig Poon. Lina k projektu táhla jeho láska k basketbalu a také zkušenost s výchovou svého syna. Tollin projekt představil Watkinsovi, se kterým už v minulosti spolupracoval, a Watkins (který je otcem čtyř dětí) se tak opět vrací ke psaní komedie.


Oslovil vás tento projekt? Myslíte si, že by měl v nové sezóně šanci?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jackpv
před 190 týdny
Zní to dobře, mohla by to být senzace. Jsem na to zvědavý.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY