Facebook Twitter E-mail
11. prosince 2013

ABC koupila dvě nová dramata, dojde i na dvojí život

Prvním projektem je drama od tvůrců Davida Diamonda a Davida Weissmana, které se bude odehrávat ve dvou realitách. Dostalo název The Double Life Of Emily Reed.

Emily Reed je pětatřicetiletá rozvedená žena z New Jersey, se dvěma dětmi na krku. Dostala se do bodu, kdy jí nezbývá nic jiného, než se společně s dětmi nastěhovat ke své matce. Zrovna ve chvíli, kdy se vzdá všech svých snů, se ráno probudí v nádherném bytě v Soho a na posteli vedle ní leží ještě nádhernější nahý muž. A v tom momentě začíná její dvojitý život, jelikož bude každý den prožívat dvakrát. Jednou jako rozvedená matka dvou dětí, která žije na předměstí New Jersey, a jednou jako úspěšná a nezávislá obchodnice v New Yorku.

Nápad je, dá se říct, kombinací mezi filmem Sliding Doors (Srdcová sedma) a seriálem Awake (Procitnutí). Diamond a Weissman budou plnit funkci výkonných producentů, společně s Wyckem Godfreym, Martym Bowenem a Larrym Gilbertem.

Druhým projektem je drama Wisdom, které má na svědomí Jonathan Abrams. Jedná se o sexy soapku plnou tajemství, lží a velké záhady, která obklopuje vůbec první rodinu, která kdy v Silicon Valley žila – Wisdomovy. Jejich svět se obrátí vzhůru nohama, když se u nich ukáže jedna inteligentní žena, která přišla hledat odpovědi na otázky týkající se její minulosti.

Abrams bude sloužit zároveň i jako výkonný producent. Přidají se k němu Marcus Wiley a Julia Franz.


Zaujal vás některý z projektů? Kdyby to bylo na vás, dali byste jim šanci?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 146 týdny
Srdcová sedma, kterou jste zmínila, byla na sledování hodně zajímavá a je to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY