Facebook Twitter E-mail
17. prosince 2013

Last Comic Standing: Návrat ze záhrobí

Stanice NBC se po třech letech odpočinku rozhodla obnovit komediální skeče s titulem Last Comic Standing. NBC objednala osmou sérii této neskriptové komediální soutěže, kterou hodlá do programu nasadit v létě 2014.

K seriálu se nově přidá komička a herečka Wanda Sykes, která si zde poprvé vyzkouší roli výkonné producentky. V této úloze doplní Page Hurwitz, která seriál produkovala v letech 2006–2010.

Prozatím nebylo oznámeno, kdo se nově ujme role moderátora, ani přesné datum vysílání. V minulosti se v moderátorské pozici vystřídali Jay Mohr, Anthony Clark, Bill Bellamy, Fearne Cotton a Craig Robinson.

Zpráva o obnovení přichází poté, co se stanice v posledních letech marně snaží prosadit se svým letním programem. Letošní Camp byl zrušen po první sérii a potřebné diváky si nezískala ani novinka s názvem Siberia.


Máte rádi soutěžní komediální skeče? Zkusíte dát Komikovi příští léto šanci?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY