Facebook Twitter E-mail
18. prosince 2013

Bones: Devátá řada skončí otevřeně!

Zvěsti o tom, že devátá série kriminálky Bones (Sběratelé kostí) bude pro seriál poslední, můžou být přece jen nepravdivé.

I když se za posledních pár týdnů rozmnožily názory o tom, že stanice FOX přesunula Bones na páteční večery, aby tam seriál nechala dojet devátou řadu a umřít, přece jen to možná nebude pravda. Booth a Brennan více než obstojně udrželi páteční ratingy a sledovanost. Producenti seriálu jsou z tohoto výsledku natolik potěšeni, že už nyní plánují desátou sérii.

„Na konci deváté série nás čeká obrovský cliffhanger,“ prozradil výkonný producent seriálu, Stephen Nathan. „Změní to – minimálně dočasně – ústřední motiv celého seriálu. Půjde opravdu o velkou změnu v tom ohledu, jak budou Booth a Brennan řešit v budoucnosti zločiny.“

Od přesunu seriálu na pátek ratingy Bones dvakrát po sobě stouply. V celkové sledovanosti se poslední epizoda vyšplhala téměř k sedmi milionům diváků, tedy k výsledku, který seriál měl v pondělí.

„Jsem nadšený z pátečních výsledků,“ pokračoval Nathan. „Je to poprvé po mnoha letech, kdy FOX vyhrál v tomto časovém slotě nad konkurencí.“

Pokud by se stanice přece jen rozhodla seriál po deváté sérii ukončit, Nathan potvrdil, že mají v záloze náhradní plán, kdy by toto finále mohlo sloužit i jako finále celého seriálu. A pokud fanoušky neuspokojí, tak „všichni můžou přijít do mého domu a vytvoříme desátou sérii v obýváku“.


Uklidnila vás tato zpráva? Nebo se bojíte, že seriál po devíti letech skončí otevřeně?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

RenaBro
před 191 týdny
[spoiler][/spoiler]Nechci vás ani sebe zklamat ale 7.10.2013 se David Boreanaz...
Drunk_Queen
před 191 týdny
nemusí to nic znamenat... může to být pravda a nebo si z nás akorát...
Addie
před 191 týdny
myslím, že už se to tu jednou řešilo, ale tohle je vymyšlené, David naopak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY