Facebook Twitter E-mail
11. ledna 2011

Terra Nova na FOXu již 23. května

Americká televizní stanice Fox uvede v roce 2011 nový dobrodružný sci-fi seriál Terra Nova. I když by se seriál měl začít vysílat až na podzim, Fox ho představí při speciálním dvou-nočním speciálu 23. a 24. května. Herec Jason O'Mara, kterého můžete znát ze seriálu Život na Marsu, přijal hlavní roli Jima Shannona. Jedním z producentů je i Steven Spielberg.

Děj seriálu Terra Nova se odehrává v roce 2149. Veškerý život na planetě Zemi začíná vymírat, proto vědci otevřou dveře, díky kterým budou lidé moci cestovat zpátky do prehistorických dob. Rodina Shannonových (otec Jim, jeho manželka Elisabeth a jejich tři děti Josh, Maddy a Zoe) se připojí na desátou pouť osadníků do Terra Nova, první lidské kolonii na druhé straně dveří. Shannonovi s sebou ale nesou velké rodinné tajemství, které by mohlo ohrozit jejich účast ne této cestě. Nikdo si ale neuvědomuje, že dveře umístili přímo do středu skupin masožravců.

UPDATE 12.3.2011: Tak FOX oznámil, že nestíhají dodělat trikové záběry, tudíž se premiéra odkládá na podzim.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY