Facebook Twitter E-mail
4. ledna 2014

True Blood: Luke Grimes jde z kola ven

O tom, že se chystá závěrečná série seriálu True Blood (Pravá krev) jistě všichni fanoušci už nějakou chvíli ví. Nyní však tvůrcům přibyla nečekaná komplikace. Budou totiž muset přeobsadit jednu z postav.

Půjde o postavu Jamese, kterého hrál Luke Grimes. Ten nedávno získal hlavní roli v jednom z nejočekávanějších filmů příštího roku – Fifty Shades of Grey. Grimes údajně nebyl spokojen s tím, kam se jeho postava v True Blood vyvíjí a mejspíš i proto si nechce komplikovat situaci a role Jamese se vzdal.

Zdroj blízký seriálu dále prozrazuje: „Původně přišel (Grimes) do seriálu, protože ho lákalo spolupracovat s Deborah Ann Woll. Když však začal s pročítáním skriptů pro sedmou sérii, byl zklamaný. Tvůrci se rozhodli jeho postavu posunout jiným směrem, než si sám představoval.“

Tvůrce tak nyní čeká úkol přepracovat postavu a následně jí přeobsadit. Budou mít co dělat, produkce poslední série začíná již v lednu. Datum premiéry závěrečné řady je naplánováno na červen 2014.


Těšíte se na závěrečnou sérii? Jak to podle vás dopadne?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Verrush
před 188 týdny
Děkuji za upřesnění :)Nehodil se mi na Christiana a nehodí se mi ani na...
IcePrincess
před 188 týdny
Neva...jeho postava byla jen nudný vedlejšák, který nějak postrádat nebudu.:D
ševča
před 157 týdny
Jako a divíte se mu? Kolikrát vidíme, jak v seriálech některé postavy...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY