Facebook Twitter E-mail
11. ledna 2014

Denis Leary se vrátí na FX s pilotem Sex & Drugs & Rock&Roll

Stanice FX objednala pilot pro komedii Sex & Drugs & Rock&Roll, díky kterému se na stanici vrátí Denis Leary. Ten už pro FX dřív tvořil drama Rescue Me (Zachraň mě), ve kterém zároveň hrál jednu z hlavních postav.

Současný Learyho projekt sleduje postavu Johnnyho Rocka, hudebníka ve střednímu věku, který zoufale touží být slavný a bohatý. Před 25 lety však svou šanci zahodil, protože se příliš oddával alkoholu, trávě a kokainu, samozřejmě nevynechal ani různé druhy prášků či souložení s přítelkyněmi kamarádů z kapely. Nyní se bude snažit dát svou kapelu The Heathens znovu dohromady, aby ještě jednou zkusili uspět.

Ředitel stanice Nick Schrier neskrýval své nadšení a prohlásil: „Sex & Drugs & Rock&Roll má úžasný koncept a scénář od Denise Learyho. Jsme nadšení, že se Denis vrací zpět na FX.“ Leary na to reagoval: „Jsem opravdu nadšený, že se mohu vrátit na FX. Spolupráce s Nickem s Johnem Landgrafem (šéf FX) byla jedním z nejlepších tvůrčích zážitků v mém životě. Navíc jsem slyšel, že stanice má teď větší sledovanost.“

Pilot Sex & Drugs & Rock&Roll bude natáčen V New Yorku, kde bude také dějově umístěn. Začátek je naplánován na letošní jaro a údajně je připravená možnost, že by v show příležitostně hostovaly skutečné rockové hvězdy.


Zaujal vás tenhle projekt? Dáte mu šanci? Co říkáte na možnost, že se objeví skutečné rockové hvězdy?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

mmm66
před 158 týdny
Rock&Roll je moje krevní skupina. Denis Leary oblíbený herec, tak co dodat....
Pajky
před 158 týdny
Taky jsem na to poměrně zvědav, třeba se to ponese v duchu Californication...
ševča
před 157 týdny
nebo třeba ne, to bych brala. nevím, uvidíme. bojím se, že sice budou tvrdit,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher