Facebook Twitter E-mail
11. ledna 2014

Velká prohra pro The Assets: Seriál zrušen po dvou epizodách

Tak tohle opravdu netrvalo dlouho. Přestože byl seriál ze špionážního prostředí plánován jako minisérie (a tudíž jakž takž chráněn proti předčasnému rušení), v tomto případě to nebylo nic platné. The Assets putuje nadobro z programu stanice ABC.

Stanice se k tomuto kroku odhodlala poté, co seriálu spadl rating z 0.7 v první epizodě na 0.6 v epizodě druhé. Už to znamenalo velkou ostudu – ze čtyř největších komerčních stanic (ABC, CBS, FOX a NBC) to byl nejhorší výsledek skriptového seriálu letošního roku. Více se můžete dočíst v aktuálním SARSu.

The Assets byl vysílán ve čtvrtek v 10 hodin večer. Proti sobě měl konkurenci pouze v podobě Elementary (Sherlock Holmes: Jak prosté) a Parenthood (Famílie). Svého předchudce v timeslotu, seriál Scandal, svými výsledky nepředčil, ba ani nedostihl.

Seriál nahradí opakování epizod Shark Tanku. Po jejich odvysílání se na obrazovky vrátí opět Scandal, a to 27. února. K vysílání zbylých epizod The Assets se stanice nevyjádřila.

Více o zrušené minisérii se dočtete zde.


Mrzí vás tato ztráta? Stihli jste si oblíbit seriál?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

luckily
před 145 týdny
To jste mě zrovna nepotěšili...:D Já na to chtěla mrknou, dokonce už mám první...
bundaboy
před 145 týdny
Hm tohle me teda moc nepotesilo. :( Serial jsem si chtel pustit, az odvysilaji...
Eduardo FluffyClouds Poustec
před 145 týdny
...ze se to objevi nekde online, prvni dva dily nebyly spatny, ale hlavne ta...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher