Facebook Twitter E-mail
13. ledna 2014

ABC Family objednala dva nové seriály

Stanice ABC Family oznámila, že uvede dva půlhodinové komediální seriály. Jedním z nich je Mystery Girls v hlavní roli s Tori Spelling a Jennie Garth, v druhé novince od výkonné producentky Ashley Tisdale, Young & Hungry, si hlavní roli zahraje Emily Osment. Natáčení obou seriálů odstartuje v Los Angeles na začátku letošního roku a premiéra se uskuteční ještě letos.

Prezident ABC Family Tom Ascheim řekl: „Je skvělé začít nový rok a mé funkční období na ABC Family uvedením těchto dvou zábavných seriálů. Řada komedií na ABC Family i nadále oslovuje naše diváky a já jsem nadšený, že tomu můžeme přispět uvedením Mystery Girls a Young & Hungry, které si jistě najdou své fanoušky.“

„Jsme rádi, že můžeme naše seriály rozšířit dvěma novými přírůstky, které staví na našich již pevných komediálních seriálech, jako jsou Melissa & Joey a Baby Daddy říká Kate Juergens, generální kreativní ředitelka a výkonná viceprezidentka pro program a vývoj ABC Family. “Diváci jsou nadšeni, že uvidí Tori Spelling a Jennie Garth na televizní obrazovce opět pohromadě. Zamilují si tyto komedie, které nám přinesou zábavu a nové postavy, se kterými budeme mít o zábavu postaráno."

Mystery Girls sleduje osudy bývalých hvězd televizního detektivního seriálu. Charlie Contour opustila Hollywood a stala se matkou a ženou v domácnosti, zatímco Holly Hamilton hledá cestu zpět do showbyznysu. Jejich stereotypní životy jsou narušeny ve chvíli, kdy se Nick stane svědkem trestného činu a nebude chtít mluvit s nikým jiným, než s Charlie a Holly. Bývalé přítelkyně se tak budou muset usmířit a poskytnout své schopnosti z televizní show.

V seriálu se můžeme těšit na Tori Spelling (Beverly Hills 90210) v roli Holly Hamilton, Jennie Garth (Beverly Hills 90210, What I Like About You) jako Charlie Contour a na nováčka Miguela Pinzona v roli Nicka. Výkonnými producenty jsou Tori Spelling, Jennie Garth a Maggie Malina (Single Ladies). Seriál produkuje Tori Spelling a pilotní díl byl napsán Shepardem Boucherem (Men At Work).

Ke střetu dvou světů dojde v seriálu Young & Hungry. Josh, bohatý podnikatel v oblasti technologií, potkává Gabi, mladou a kurážnou potravinářskou blogerku, která by se ráda stala osobní šéfkuchařkou. Gabi zoufale touží po práci a své schopnosti musí dokázat Joshovu pobočníkovi, který pro tuto práci preferuje spíše slavné šéfkuchaře. Když Josh požádá Gabi, aby připravila romantickou večeři pro něj a jeho přítelkyni, večeře skončí neúspěchem a Gabi se ocitne ve velmi svízelné situaci. S pomocí svého nejlepší přítelkyně Sofii a Joshovy hospodyně Gabi změní obtížnou situaci v příležitost získat zaměstnání a možná i lásku.

V seriálu Young & Hungry uvidíme Emily Osment (Hannah Montana) v roli Gabi, Jonathana Sadowskiho ($#*! My Dad Says) jako Joshe, Rexe Lee (Entourage), Aimee Carrero a Kym Whitley (Animal Practice) a jako hostující hvězdu Annie Potts (GCB).

Výkonnými producenty seriálu jsou Eric Tannenbaum a Kim Tannenbaum (Dva a půl chlapa), CBS Television Studios, Relativity Television, Jessica Rhoades a Ashley Tisdale (High School Musical). Pilotní díl napsal David Holden.


Těšíte se na připravované seriály?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Anett94
Autorka ve volném čase sleduje seriály různých žánrů a ráda si o nich zjišťuje informace. Pokud to zrovna nedělá, pravděpodobně studuje elektro, nebo se věnuje svým koníčkům.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jirkass
před 176 týdny
No uvidíme, co z toho vznikne, ale větší šanci dávám prvně jmenovanému...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY