Facebook Twitter E-mail
14. ledna 2014

Web Therapy: Terapie není nikdy dost

Stanice Showtime se rozhodla pokračovat ve své terapii. Kabelovka dnes oznámila, že oficiálně objednává čtvrtou sérii komedie Web Therapy, ve které září hvězda z Friends, Lisa Kudrow.

Seriál je adaptací stejnojmenného webseriálu. Dosud se na stanici odvysílalo 31 epizod v průběhu tří sezón. Třetí řada skončila v září malým cliffhangerem. Čtvrtá série bude mít deset dílů, její premiéra prozatím nebyla stanovena.

Webseriál také stále běží, v únoru zakončí již svou pátou sérii. „Showtime je pro Web Therapy skvělým spolupracovníkem. Je to perfektní stanice pro tuto originální komedii,“ vyjádřil se producent seriálu, Dan Bucatinsky.

Rozhodnutí o obnovení přichází poté, co se stanice rozhodla po sedmi letech ukončit svou veteránskou komedii Californication. Nedávno po čtyřech letech skončila dramatická komedie The Big C. Showtime má v oblasti komedií stále k dispozici Shameless, House of Lies, Nurse Jackie a Episodes, který již dostal brzkou zelenou pro čtvrtou řadu.


Sledujete Web Therapy? Jste rádi za obnovení? Líbí se vám více televizní verze, nebo webseriál?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 188 týdny
Vážně to nikdo z vás nesleduje? Se docela divím, že seriál, který už jede...
Pajky
před 188 týdny
Ja zkoušel jeden díl, ale nijak me to nechytlo. Možná je to i tím, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY