Facebook Twitter E-mail
17. ledna 2014

Agents of S.H.I.E.L.D.: Nová posila v podobě Billa Paxtona

Herec Bill Paxton, kterého v seriálovém světě nejvíce proslavila jeho role polygamisty v Big Love (Velká láska), ukáže své síly v letošní novince Agents of S.H.I.E.L.D.. Objeví se nejméně ve čtyřech epizodách a svou premiéru si odbude někdy koncem února nebo začátkem března.

Paxton bude hrát agenta Johna Garretta, který bude pracovat po boku agentů Warda (Brett Dalton) a May (Ming-Na Wen), a objeví se za velmi překvapujících okolností. „Je to ten typ člověka, co chce být v akci za každých okolností, ať to stojí, co to stojí,“ prozradila výkonná producentka Maurissa Tancharoen. Jed Whedon, další výkonný producent, pokračoval: „Chtěli jsme představit silného a rázného vrstevníka agenta Coulsona (Clark Gregg).

V komiksu Elektra: Assassin Garretta S.H.I.E.L.D. proměnil v robota, aby mu tak zachránili život poté, co se zranil. Whedon ovšem sdělil pouze následující: „Když Garretta povýšili na úroveň 7, nechtěl už sedět za stolem. A také není moc velkým fanouškem veškerých formalit, které s S.H.I.E.L.D.em přichází. Pomůže Coulsonovi vyřešit několik záhad a nebude se u toho bát použít i bombu nebo dvě.“

Mezitím ale Agenty navštíví jeden velmi speciální host. V příští epizodě, která se vysílá 4. února, se objeví samotný král komiksů a stvořitel řady hrdinů, Stan Lee.


Myslíte si, že je Bill Paxton vhodným obsazením? Jste zvědaví na jeho ztvárnění agenta Garretta?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VanThomass
před 187 týdny
Stan v Agentech? Super! ;-)
Salem
před 187 týdny
a nebude to nějakej můstek třeba do Cap. Ameriky?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY