Facebook Twitter E-mail
17. ledna 2014

Lady Sif se objeví v Agents of S.H.I.E.L.D.!

Nestává se moc často, abychom vás v jeden den dvakrát informovali o castingových novinkách k jednomu seriálu. Ale dnes uděláme výjimku, protože tohle prostě nepočká!

V seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. se totiž objeví herečka Jaimie Alexander, která ve filmech Thor a Thor: Temný svět ztvárnila asgardskou bojovnici Lady Sif! Na dnešní konferenci TCA to prozradil Paul Lee, prezident stanice ABC.

Lady Sif se poprvé objeví v patnácté epizodě první série, více informací však nebylo zveřejněno. A nebude to první crossover s filmovým Thorem, určitě si každý vzpomene na epizodu 1×08, která navazovala na konec Temného světa.

Jaimie Alexander se narodila 12. března 1984. Vidět jsme ji mohli i v seriálech Watch Over Me, Covert Affairs, Nurse Jackie či Kyle XY.

Kromě hostování Jaimie v Agentech prozradil Paul Lee, že v druhé polovině této série nás čeká i odhalení Jasnovidce, tajemné osoby, která v poslední době zaměstnává Coulsona a jeho tým…


Tak co, těšíte se na Lady Sif? Nebo už jste Agenty odepsali a nesledujete je?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VanThomass
před 165 týdny
Na Jaimie Alexander se nejde netěšit :-)
milosh
před 165 týdny
Skvělá zpráva, moje oblíbená postava. Agenty mám sice stále na čekačce, ale...
aaaja
před 165 týdny
Ohoo, tak na to se těšim :) Snad nebude mít jenom štěk... :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Prison Break