Facebook Twitter E-mail
31. ledna 2014

Mimozemská invaze na ABC!

Ray Bradbury byl slavný americký romanopisec, básník a povídkář. Byl autorem mnoha scénářů, divadelních her, množství hororových a sci-fi románů a povídek. A proč začínat seriálový článek autorem knih? Protože právě jednou z jeho krátkých povídek – Zero Hour – je inspirován pilot, který si nyní objednala ABC.

The Visitors je mimozemské drama. Zaznamenává boj s časem při pokusu o záchranu světa před neviditelným mimozemským nepřítelem, který jej chce zničit a použít přitom náš nejcennější zdroj proti nám.

Produkční společnost Amblin TV (která tak bude stavět na svém úspěchu s Falling Skies) bude spolupracovat s Dawn Olmsted z Grady Twins Productions, která pro ně příběh objevila. Amblin TV poté námět rozvinula za pomoci spisovatele Soo Hugha, který se už dříve podílel společně s výše zmíněnou společností na dramatech The River a Under The Dome. Stanice ABC bude seriál produkovat, Hugh a Olmsted budou výkonnými producenty společně s Darrylem Frankem, Justinem Falveyem a Stevenem Spielbergem.

Dawn Olmsted, která byla právě jmenována vedoucí vývoje společnosti Universal Cable Productions, má na starosti další dva piloty – Girlfriends Guide To Divorce (Bravo TV) a The Lottery (Lifetime). Společnost Amblin pak pracuje na Public Morals, pilotu pro stanici TNT, a nedávno také obdržela objednávku na seriál Red Band Society pro Fox.


Zaujalo vás mimozemské drama? Co říkáte na televizní seriály založene na knižní předloze?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ArchitectOfLight
před 185 týdny
Tak znie to zaujímavo! :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY