Facebook Twitter E-mail
30. ledna 2014

Bones má jubilejní desítku!

Tak je to oficiální! Stanice Fox oznámila, že svému veteránovi, dramatu Bones (Sběratelé kostí), objednává úctyhodnou desátou sérii!

Společně s touto novinkou prezident stanice, Kevin Reilly, oznámil, že seriál přesune z vražedných pátků zpět na pondělní večery. Prozatím nebylo oznámeno, zda bude desátá série poslední, ovšem tvůrci seriálu s tím již od začátku roku počítají.

„Za posledních devět sérií se Bones vyvinul z úspěšné kriminálky na milovaný piléř našeho programu, který má věrnou fanouškovskou základnu. Fanoušci přijali Emily, Davida i zbytek osazenstva jako členy své vlastní rodiny. Myslím, že se jim bude moc líbit, co pro ně tvůrci seriálu naplánovali v desáté sérii,“ řekl v oficiálním vyjádředření Reilly.

I přes přesun na nebezpečný pátek si Bones dokázal udržet publikum. Poslední epizoda sklidila páteční nejlepší výsledek s ratingem 1.8 a 7,5 miliony diváky. Obnovení se očekávalo dříve či později, Reilly jej probíral již během TCA před pár týdny.

Bones se vrátí do pondělních večerů již 10. března. Pátky si pro sebe zabere Gordon Ramsay s novou sérií Kitchen Nightmares. Pondělní Almost Human dojede první sérii již 3. března, Bones tedy bude dělat nového předskokana zbytku druhé série The Following.


Jste rádi, že je obnovení oficiální? Přáli byste si, aby tvůrci příběh desátou sérií uzavřeli?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Iveta Kovářová
před 142 týdny
Skvělý ... moc se mi ten seriál líbí a sem ráda že bude pokračovat
ševča
před 139 týdny
dobré. když už jim dali to dítě, jednou bych se ráda dočkala reakce, jak ona...
Kami
před 127 týdny
Samozřejmě jsem, asi jako všichni, moc ráda za pokračování :) Ale stále jim...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher