Facebook Twitter E-mail
3. února 2014

Do novinky Star-Crossed zavítá Dora Madison Burge

Do očekávané novinky stanice CW s názvem Star-Crossed zavítá další herečka se zkušenostmi ze seriálu Friday Night Lights Dora Madison Burge.

V hlavních rolích novinky se představí Aimee Teegarden, která právě díky Friday Night Lights vešla do povědomí diváků jako Emery, a Matt Lanter coby Roman. Madison Burge ztvární jejich spolužačku Zoe, která patří do party okolo Taylor (Natalie Hall). Během první série bude účinkovat hned v několika epizodách.

Příběh Star-Crossed je umístěn do doby 10 let poté, co mimozemská loď nouzově přistála na Zemi. V malém městečku v Louisianě, nedaleko od místa havárie, se rozhodnou mimozemšťané integrovat na místní střední školu. Ústřední dvojici představuje lidská Emery a Roman, který je mimozemského původu.

Burge si můžete pamatovat nejen díky roli ve Friday Night Lights, objevila se i v poslední sérii Dextera coby Niki Walters nebo v The Lying Game jako Lexi. Premiéra seriálu Star-Crossed je připravena na pondělní večer 17. února.


Těšíte se na novinku od stanice CW? Budete sledovat? Znáte herečku?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

eve.blog
před 176 týdny
na Star-Crossed se těším, ale myslím že vzhledem k vysílacímu času, další...
Pajky
před 176 týdny
Já bych ho ještě nezatracoval, vždyť ani nezačal :) Nicméně je pravda, že od CW...
ševča
před 174 týdny
jde to v midseason. vybavím si dva seriály, které na cw tak začaly - life...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY