Facebook Twitter E-mail
4. února 2014

Finding Carter: Rodinné drama od MTV

Stanice MTV si letos objednala zatím první drama, které má v plánu uvést do vysílání. Jedná se o seriál Finding Carter od výkonné producentky Terri Minsky (Sex and the City) a scenáristky Emily Silver (Bones). Finding Carter se tak přidává na seznam k dalším dvěma dramatům na MTV, Awkward a Teen Wolf.

Drama vypráví příběh středoškolačky Carter, která si se svou svobodnou matkou Lori žije celkem pohodový život. Idylka ovšem skončí v momentě, kdy policie vtrhne na středoškolskou párty a zjistí, že Lori Carter unesla, když byla ještě malá holčička. Carter se teď musí vrátit ke své biologické rodině, která už v její nalezení ani nedoufala. Musí si tak zvykat na novou školu, rodiče, sestru – dvojče a do toho všeho řešit problémy s chlapci. Zapřísáhne se ale, že vypátrá svou mámu Lori, ať to stojí, co to stojí, než jí ze života zmizí navždy.

Finding Carter je nekonvenční rodinné drama o mladé dívce, která si uvědomí, že občas jsou naši nejbližší lidmi, kteří skrývají ta největší tajemství. Roli Carter ztvární herečka Kathryn Prescott (Skins) a její matku Lori si zahraje Milena Govich (Conviction). V dalších hlavních rolích se objeví Cynthia Watros (Lost), Alexis Denisof (Angel), Anna Jacoby-Heron a Zac Pullam. Setkávat se budeme také s Meredith Baxter a Robertem Pinem. Režie pilotu se ujal Scott Speer (LXD).


Přijde vám zápletka zajímavá? Přidáte si seriál na seznam svého watchlistu?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

jo-die
před 163 týdny
To zní zajímavě a navíc Kathryn Prescott v hlavní roli, tu si nesmám...
Calliope
před 163 týdny
Tomuhle určitě dám šanci. Kathryn Prescott v dalším seriálu! To rozhodně...
ševča
před 159 týdny
Do 2. generace Skins jsem nedošla, takže herečka pro mě jako každá jiná, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Prison Break