Facebook Twitter E-mail
7. února 2014

Sea on Fire hlásí další posilu

K obsazení pilotu stanice ABC přibylo další jméno. Jak jsme informovali minule, v hlavní roli se představí Jennifer Carpenter, známá z role Debry Morgan v seriálu Dexter. Nyní už víme, že se k ní připojí i Jack Davenport. Toho si můžete pamatovat z role Dereka Willse v seriálu Smash.

Davenport bude hrát Martyho Kesowiche, místního šerifa, který bude spolupracovat s agentkou FBI Leah Pierce (Carpenter), aby společně odhalili tajemství záhadného zmizení. Jak vyšetřování postupuje, tak se odhalují další a další temná tajemství a seznam podezřelých se stále rozrůstá…

Příběh je založen na původním nizozemském projektu s názvem Vuurzee. Drama z malého městečka se zaměřuje na tři dospívající dívky, které se objeví v pornografickém filmu, a bude zkoumat, jaký účinek to má na jejich rodiny. To s sebou přinese podivné zmizení, vraždu a řadu dalších tajemství, která čekají pod povrchem a každou chvíli se mohou provalit. Scénář pilotu má na starosti Jenna Bans.


Jak se vám zatím líbí obsazení Sea on Fire? Zaujal vás tenhle projekt?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IrmaVep
před 183 týdny
Tyjo, tak teď se vážně začínám těšit ;)
Pajky
před 183 týdny
Projekt vypadá docela zajímavě, minimálně obsazením. Neznám originál, ale podle...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY