Facebook Twitter E-mail
11. února 2014

David Caspe zažívá úspěšnou pilotovou sezónu

Tvůrci seriálu Happy Endings Davidu Caspemu přistála na stole objednávka na druhý letošní pilot. I o tom prvním jsme vás nedávno informovali.

Tentokrát se jedná o projekt Cuz-Bros, což má být multikamerový sitcom, který si vybrala stanice CBS. Caspe na tomto projektu bude spolupracovat s Erikem Sommersem, který má na svědomí scénář k několika epizodám Community (Zpátky do školy). Společně s nimi se na projektu bude podílet ještě Jamie Tarses.

Příběh se zaměřuje na úspěšného muže, nenapravitelného sukničkáře, kterému se během okamžiku otočí život naruby, když k němu přijde s prosíkem bratranec, protože nemá kde být. Původně byl projekt připravován pod názvem Roomates a postava bratrance byla pouze náhodným cizincem, který hlavnímu hrdinovi zachránil život.

Tým z Happy Endings patří v letošní nabídce k tomu nejzajímavějšímu volnému zboží na trhu. Jak jsme si již řekli, David Caspe připravuje hned dva piloty; v tom druhém s názvem Marry Me se v hlavní roli objeví Casey Wilson. USA Network si do své nové komedie Benched vybrala do hlavní role Elizu Coupe a do nového seriálu Weird Loners míří Zachary Knighton. I zbývající tři herci Damon Wayans Jr. (momentálně New Girl), Adam Pally (v současné době The Mindy Project) a Elisha Cuthbert před sebou také mají podle zákulisních informací několik nabídek na nové role.


Zaujal vás projekt? Dali byste mu šanci?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY