Facebook Twitter E-mail
13. února 2014

Bates Motel: Spoilery z premiérového dílu druhé řady

Necelý měsíc zbývá do premiéry druhé série televizního seriálu Bates Motel, který vysílá televizní stanice A&E. Všichni se již těšíme na první epizodu s názvem Gone But Not Forgotten. Prozradíme vám nějaké střípky o chystaném návratu do života Normana (Freddie Highmore) a Normy (Vera Farmiga).

Smrt paní Watsonové (Keegan Connor Tracy) zůstává záhadnou.
V posledním díle první série jsme mohli vidět, jak byla paní Watsonová zavražděna. Neočekávejte, že se první epizoda bude týkat jen její vraždy a že bude vyřešena rychle. Ve skutečnosti vám premiérový díl předloží otázku zdali je Norman skutečně ten, kdo zavraždil svou učitelku.

Pro Normu se věci vyvíjejí velice dobře.
Překvapivě je Norma v této epizodě skutečně šťastná. Tedy aspoň do té doby, dokud se jisté věci nezmění.

Norman je posedlý preparováním zvířat.
Premiérový díl druhé série nás posune dále v čase, což znamená, že Norman se už stal velice zkušeným v preparování zvířat. Ve skutečnosti až tak zkušeným, že to děsí i Normu.

Bradley (Nicola Peltz) bude velmi, ale velmi temná.
Pár velkých věcí se v premiérovém díle druhé série stane i Bradley. Ty jsou ale tak šokující, že vám je nesdělíme, abychom vás nepřipravili o zážitek. Můžeme jen říci, že to bude naprosto jiná Bradley, než jakou jsme mohli vídat v první sérii.

Bates Motel znovu otevře 4. března.


Sledovali jste první sérii seriálu? Jste zvědaví, co nám přinese ta druhá?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Metrix
Autor je naprostým seriálovým fanatikem, který každou volnou chvíli něco sleduje. S velkou chutí se pustí do jakéhokoliv žánru a ničeho se nezalekne.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY