Facebook Twitter E-mail
17. února 2014

Mistresses: Dvě nové tváře druhé řady odhaleny

Mysleli jste si, že milostný život našich milenek nemůže být po první řadě ještě komplikovanější? Pak tedy vězte, že pokušení přichází a doslova klepe na dveře.

Herec z General Hospital, Jason Gerhardt, se přidá k druhé řadě tohoto letního dramatu jako potencionální adept na nějaké to romantické vzplanutí s hlavní hrdinkou Savi. (Očividně se nám z toho kómatu dostane.)

Zahraje si již ve třetí epizodě, a to Zacha, ztracenou duši, která se objeví na prahu Saviina domu. Ukáže se, že je to někdo, s kým má Savi velmi unikátní spojení; spojení, které ohrožuje její vztah s… a tady spoiler :)

Kromě toho, že se Gerhardt dva roky objevoval v General Hospital, si také zahostoval v Perception, Vegas, Bones a CSI.

Další tváří druhé řady se stane Joseph May, který si zahraje homosexuálního přítele a obchodního spolupracovníka svobodné matky April. Jmenuje se Mickey a s April se přátelí už od dětství.

Už od doby, kdy otevírala Maison Per La Mer, jí finančně vypomáhá. Ve svém srdci k ní chová lásku, která mu nedovolí zapomenout na její sen prodávat umělecké zboží. Požaduje, aby se zúčastnila art show v centru města. Na téhle akci však pozná Daniela, o kterém jsme vás informovali už dříve.


Zaujali vás tito krasavci? Těšíte se na druhou řadu? Koho byste obsadili do role Daniela?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
LenkaTalaskova
Autorka je Whedonovec a fanynka sitcomů, fantasy a dramat. Nejraději se začte do povídek její nejoblíbenější série Fifty Shades Trilogy. Kromě toho překládá seriál The Crazy Ones.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher