Facebook Twitter E-mail
21. února 2014

Sleepy Hollow: Střípky pro druhou sérii!

Zlo bylo vypuštěno!
Teď když jsou jezdci Válka a Smrt volní, svět Sleepy Hollow se bude v připravované druhé sérii rozšiřovat až za hranice města. Poděkovat za to můžeme kapitánovi Franku Irvingovi (Orlando Jones), jeho zatčení a internace na severu vyláká zlo z města, jak sdělil výkonný producent Roberto Orci.

„Je to začátek rozvíjejícího se příběhu. Není to jen z důvodu mytologie a zla přicházejícího do města, ale také kvůli Ichabodovi (Tom Mison) a jeho pohledu na svět, který je velice zábavný. Prozatím viděl tak málo z moderního světa, pouze město, které je z velké části stejné, až na to, že je tam více Starbucks. Více to otevřít je to, v co jsme hodně doufali.“

Orci dále vysvětluje, že scenáristé byli v pokušení cestovat za hranice města již v první sérii, protože se báli, že malé město nenabídne dostatečný příběh.

„U čtyř epizod jsme museli předejít pokušení opustit děj ve městě, až na Irvinga v Albany, a skutečně se soustředit jen na Sleepy Hollow. Ale nyní již nadešel čas vidět reakci Ichaboda na zbytek světa. Ve Sleepy Hollow byl celou dobu a přizpůsobil se velice dobře, ale rád bych viděl jeho reakci až prvně poletí letadlem. Vtipkovali jsme o tom, co řekne, něco jako: ‚to pojedeme celou cestu v téhle věci?‘ A poté letadlo vzlétne. Představa, že uvidí Bílý dům a všechny věci, které nikdy nemohl vidět, které jsou výsledkem jeho práce a obětování se. Z věcí jako tyto by se mohl zbláznit.“

Sleepy Hollow se vrátí na obrazovky na podzim 2014.


Jste také tak zvědaví až Ichabod spatří zbytek světa?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Metrix
Autor je naprostým seriálovým fanatikem, který každou volnou chvíli něco sleduje. S velkou chutí se pustí do jakéhokoliv žánru a ničeho se nezalekne.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

venalce
před 186 týdny
Ó, to se mi zamlouvá! Ichabod a moderní svět! Líbí se mi, že z něj...
radioaktivni.wewerka
před 186 týdny
Páni, už aby byl podzim 2014 :-D Ichabodovi hlášky...
Klik
před 186 týdny
Och, áno :) ...už sa neormálne teším, Ichabod a moderní svet sú tie nejlepšie...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY