Facebook Twitter E-mail
18. února 2014

Obnoveni! Shameless a House of Lies tu budou ještě rok!

Stanice Showtime zažívá úspěšná léta. Poté, co obnovila Episodes, obnovila i ostatní dva seriály ze svého zimního programu, Shameless a House of Lies.

Není to žádné překvapení. Současná čtvrtá sezóna Śhameless je nejsledovanější sezónou seriálu s průměrnými čísly kolem 5,5 milionu diváků, což je 8% nárůst oproti sezóně třetí. House of Lies zase svými výsledky vyrovnává sezónu druhou.

Oba seriály jsou už od svého počátku kritiky hodnoceny velmi pozitivně. Joan Cusack působící v Shameless si svou rolí Sheily vysloužila postupně tři nominace na cenu Emmy. House of Lies je dokonce ještě úspěšnější – Don Cheadle byl nominován dvakrát jak na Emmy, tak Zlatý glóbus; jeden Zlatý glóbus si v roce 2012 dokonce odnesl.

Jak čtvrtá řada House of Lies, tak pátá řada Shameless by měla mít 12 epizod. O datu vysílání ani produkci ještě nejsou žádné informace.


Líbí se vám obnovení? Nebo už seriály nemají co říct?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carnastea
před 186 týdny
Ze Shameless mám obrovskou radost, aktuální díl byl pro mě snad nejlepší, jaký...
Mik
před 186 týdny
Za Shameless jsem hodně rád a HoL, ta třetí série mě už tak nebaví jak ty...
Carljack
před 186 týdny
Díky tomuto článku jsem včera začal sledovat první sérii HoL a Episodes, které...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY