Facebook Twitter E-mail
24. února 2014

Warriors: Morena Baccarin v lékařském pilotu od ABC

Herečka Morena Baccarin, kterou si můžete pamatovat například ze seriálů Firefly, V nebo Homeland, získala jednu z hlavních rolí v dramatu Warriors. Pilotní epizodu si objednala stanice ABC.

Seriál se soustředí na životy lékařů a zdravotních sester v celostátním vojenském lékařském centru Waltera Reeda, kde se ošetřují vojáci, kteří se vrátili z války. Baccarin bude hrát Tory Sterling, vojačku, psychiatričku, matku a manželku, která se po devítiměsíční cestě po Afghánistánu právě vrátila do práce v centru Waltera Reeda. Tory je vzorná matka a manželka a se svým mužem Clayem, se kterým vychovává dceru Jo, má krásný vztah. V Afghánistánu se jí však přihodilo něco, o čem s ním nedokáže hovořit. Také ji trápí její intimní vztah s kolegou Georgem Mannem, se kterým si v Afghánistánu začala. George teď také pracuje v centru, a přestože má Tory pocit, že je George jediný, kdo jí rozumí, je odhodlaná neohrozit své manželství s Clayem.

Jako trpělivý manžel Clay se bude v této roli objevovat Steve Kazee (Working Class). Do dalších rolí byli obsazeni Courtney B. Vance (Law & Order: Criminal Intent) a Eloise Mumford (The River).

Za vznikem seriálu stojí Christopher Keyser (Party of Five), který se ujme scénáře. Společně s Davidem Hobermanem (Monk), Toddem Liebermanem (Detroit 1–8–7) a Laurie Zaks (Castle) bude plnit i funkci výkonného producenta.


Přijde vám zápletka zajímavá? Doufáte, že si ABC objedná celý seriál? Jste fanoušky Moreny Baccarin?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 174 týdny
Jsem rozhodně fanoušek Moreny a tomuhle bych dala šanci.
kneznaL
před 174 týdny
To vypadá dobře.
ševča
před 170 týdny
Text by chtěl trochu poupravit. Vzorná manželka a matka, která odjela na 9...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY