Facebook Twitter E-mail
27. února 2014

Paget Brewster vyměnila kriminálku za komedii

Herečka Paget Brewster, která se po dobu šesti sérii objevovala jako zvláštní agentka Emily Prentiss v seriálu Criminal Minds, chystá návrat na televizní obrazovky. Jeden z důvodů, proč se rozhodla opustit Criminal Minds, byla její touha po komedii. Přání si v uplynulém roce začala plnit, když si zahostovala v seriálech Modern Family a Community. Nyní však získala jednu z hlavních rolí v komediálním pilotu Saint Francis, o kterém jsme vás již dříve informovali.

Jedná se o multikamerový sitcom od ABC, který vypráví příběh o policistovi, který si rád potrpí na všechna pravidla. Jeho 29letá sestra najednou nečekaně otěhotní a on se bude muset postavit čelem modernímu světu, ve kterém se ocitne. Brewster bude hrát jeho manželku, které táhne na čtyřicet a svým věkem je téměř posedlá. Překvapivě však bude svou švagrovou ve všem podporovat. V hlavní roli se bude jako její manžel Francis Quinlan objevovat Michael Imperioli (Life on Mars).

Seriál vytvořil Chris Moynihan (Man Up), který má na svědomí i scénář k pilotní epizodě.


Má podle vás pilot k tomuto sitcomu šanci na úspěch? Jak se vám líbí herecké obsazení?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nathaniell
před 165 týdny
Mě tak mrzí, že Paget z Criminal Minds odešla... 200. epizoda byl skvělý...
Gabik.029
před 165 týdny
Mám to naprosto stejně, úplně mi tam chybí. 200. jsem si užila, ta se povedla...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY