Facebook Twitter E-mail
26. února 2014

Conan O'Brien ovládl YouTube!

Televizní moderátor, komik, scenárista, producent, herec a dabér. To vše je Conan Christopher O'Brien. Pravděpodobně nejznámějším se stal díky moderování nočních talk show, především pak té vysílané v současnosti – Conan (na stanici TBS).

Show se stala natolik populární, že v lednu letošního roku YouTube kanál Team Coco (oficiální Conanova videa) překročil milník 500 miliónů přehrání. A u čísel ještě chvilku zůstaneme. Od spuštění v roce 2010 dosáhl kanál 40 miliónů spuštění za měsíc, 1,25 miliard zhlédnutých minut a více než 1,3 milionu odběratelů.

Do vedení v oblíbenosti se Team Coco dostal i na poli sociálních sítí. Posílil o téměř 10 milionů následovníků na Twitteru, 2,3 milionu „lajků“ na Facebooku a 4,5 milionu odběratelů na Google Plus.

Za tímto úspěchem stojí mezi jiným i Conanův drzý, neotřelý humor a jeho schopnost vyrazit ven ze studia a natočit jedny z nejlegendár­nějších a nejvipnějších komediálních scének. Mezi všemi ostatními nočními show (a že jich není málo), zvládl Conan zaujmout i nejmladší diváckou skupinu.

Tři po sobě jdoucí roky (od roku 2010) byl Team Coco Digital nominován na cenu Emmy za vynikající výsledky v oblasti interaktivních médií. Vyhrál v roce 2012 díky své průkopnické synchronizované mobilní aplikaci. Další ocenění: šest Webby Awards, dvě Social TV Awards, dvě Golden Key Art Awards a vytoužená South by Southwest Interactive Award za vynikající úspěch na sociálních médiích.

CONAN se vysílá od pondělí do čtvrtka v 11 hodin na TBS.

Nebo pro nešprechtící anglicky, je tu spousta Conanových videí s českými titulky na spřáteleném webu Videa Česky.


Sledujete Conana? Je vám jeho humor blízký? Nebo jste dokonce odběratelem kanálu Team Coco?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Dadulinka
před 173 týdny
Jo, to chápu. Mě Letterman přišel vždycky jako takovej suchar, ale je fakt,...
HonZajs000
před 173 týdny
Přesně tak. :-)
ševča
před 124 týdny
Tak to já za lepšího považuju spíš Fergusona. On je nejen vtipný sám, ale...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY