Facebook Twitter E-mail
27. února 2014

Bailee Madison si odskočí z Trophy Wife k Fosterovým

Rodinné drama The Fosters od ABC Family se pomalu blíží k finále 1. série. To bude odvysíláno 24. března, ovšem již nyní začíná natáčení série druhé. Premiéra je naplánovaná letos v létě.

V první sérii si v seriálu zahostovalo několik známých herců, jako byla například Rosie O'Donnell, která ztvárnila Ritu Hendricks. Divákům se v nadcházejících dílech představí ještě Jamie McShane (Sons of Anarchy), který ztvární otce Callie a Judea. Ve druhé sérii se budou fanoušci v několika epizodách setkávat i s herečkou Bailee Madison. Tu v současnosti můžete vídat v seriálu Trophy Wife, ale jelikož natáčení 1. série právě skončilo, Madison má čas věnovat se jinému projektu. Její postava v The Fosters je mladá dívka, která má něco společného s minulostí Callie. Jméno ani bližší informace zatím zveřejněny nebyly. Jisté je pouze to, že se objeví hned v prvním díle druhé série.

Kromě Trophy Wife se Madison objevila v seriálu Once Upon a Time, kde ztvárnila malou Sněhurku (Ginnifer Goodwin). Také ji můžete znát z disneyovského Wizards of Waverly Place, kde se v několika epizodách objevovala jako Max, kterého sourozenci pomocí nevyvedeného kouzla proměnili v dívku. Postavu Maxe hrál shodou okolností Jake T. Austin, který hraje v The Fosters jednu z hlavních rolí.


Sledujete seriál The Fosters nebo Trophy Wife? Znáte herečku Bailee Madison? Kdo bude podle vás její postava?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

eve.blog
před 138 týdny
Jů, konečně něco o druhé sérii!:3
lizzy
před 138 týdny
Jojo znám ten pocit :D ale nikde jinde mi tak nevadí
didinka22
před 138 týdny
To možná jo, ale třeba ve Zkus mě rozesmát byla super...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher