Facebook Twitter E-mail
4. března 2014

Bones: Cam a Arastoo čekají důležitého hosta

Televizní veterán Bones (Sběratelé kostí) se po pětitýdenní pauze zpět na televizní obrazovky vrací již 10. března. Z vražedných pátků byl přesunut zpět na pondělky, kde přebýval na začátku série. A zprávy o obnovení seriálu na další sérii již pro vás určitě nejsou žádnou novinkou. Tou však pro vás může být nové hostování, na které se můžete těšit v jedné z následujících epizod.

Cam (Tamara Taylor) a Arastoo (Pej Vahdat) už spolu nějaký ten pátek chodí, a proto se máma Arastooa rozhodne, že se se synovou přítelkyní konečně seznámí. Deena za nimi přijede do města, aby si s nimi blíže popovídala u večeře. A jak tomu tak bývá, ne vše bude probíhat podle plánu a Arastoo se začne obávat, že se Cam jeho matce moc nezamlouvá.

Do role Deeny Arastoo byla obsazena oscarová herečka Shohreh Aghdashloo. Proslavila se zejména svými filmovými rolemi, ale televizi se v žádném případě nevyhýbá. Vidět jste ji mohli například v seriálech Grimm, Mob Doctor, FlashForward a dalších.


Těšíte se na nové epizody Bones? Myslíte si, že se Cam nakonec své potenciální tchýni zalíbí?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher