Facebook Twitter E-mail
8. prosince 2007

Family Guy zažalován... Znovu

Tentokrát půjde Family Guy k soudu za vykrádání jiných.

V epizodě „Stewie Griffin: The Untold Story“, která šla přímo do videodistribuce, je totiž scéna, která se podobá něčemu, co už jste mohli vidět jinde, a to více než je zdrávo. Jedná se o scénu s Ježíšem, který dělá jednoduchá gesta za pobrukování si ještě jednodušší melodie.

Art Metrano, který pracuje jako bavič, herec a iluzionista žaluje studio tvůrce Family Guye Setha MacFarlaneha za to, že tuto scénu okopíroval z jeho vystoupení v The Tonight Show.

Na webu TMZ.com můžete porovnat obě videa a udělat si vlastní názor na kolik je scénka okopírovaná.

Toto už je podruhé v krátké době, co se bude Family Guy obhajovat u soudu. Nedávno jsme informovali o žalobě kvůli parodii na píseň ""When You Wish Upon a Star".

Zdroj: TMZ.com

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a Showtime. Mimo seriálů miluje nové technologie a služby, možná i díky tomu je nadšeným fanouškem společnosti Google.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

vlads
před 282 týdny
Celkom sa to podobá, ale súdny proces je dosť pritiahnutý za vlasy a podľa mňa...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Hra o trůny