Facebook Twitter E-mail
8. března 2014

FOX obnovuje!

Při sobotním ránu tu máme nějaké to obnovování – stanice FOX totiž v noci obnovila několik svých seriálových hitů!

Radovat se mohou fanoučci thrilleru The Following (Stoupenci zla)Kevinem Baconem, který byl (pro někoho možná nečekaně) obnoven na třetí sérii. Stejně tak dal FOX zelenou i čtvrté řadě New Girl (Nová holka) se Zooey Deschanel a třetí sérii The Mindy Project.

Druhé série se dočká i komediální novinka Brooklyn Nine-Nine, která získala Zlatý glóbus… aneb SerialZone získává bod v tipovačce Kdo přežije sezónu 2013/2014! :-)

„Tyto seriály jsou jedny z nejlepších a nejuznávanějších seriálů v televizi. Hrají v nich velké hvězdy a některé z nich mají velmi kvalitní a kreativní tvůrčí tým,“ řekl Kevin Reilly, prezident stanice FOX. Provozní ředitel Joe Earley pak ještě dodal: „Všechny čtyři seriály jsou jádrem našeho portfolia pro sezónu 2014–2015 a jsme rádi, že je můžeme na FOXu fanouškům přinést i příští sezónu.“

Tuto čtveřici obnovení pak doplňuje již dřive ohlášené prodloužení Bones a Glee. O dalších seriálech padne rozhodnutí později…


Jste rádi za tato obnovení? Nebo byste některý ze seriálů viděli už raději v propadlišti dě­jin?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Calderon
před 137 týdny
The Following opravdu mega radost! Hezčí ta sobota už být ani nemohla :)
Tiiina86
před 137 týdny
Suhlasim! Ja sa velmi tesim New girl :)
Silencia
před 137 týdny
New Girl už mě nebaví. Koukám na to už jen ze zvyku. Doufala jsem, že to zruší,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher